Pevač Nemanja Stevanović i njegova izabranica manekenka Jelena Filipović izgovorili su sudbonosno "da" u crkvi Svetog arhangela Gavrila u Beogradu i sklopili crkveni brak.
- Odlično se osećam - rekao je Nemanja posle venčanja.
Crkvenom venčanju prisustvovali su kumovi, rodbina i prijatelji mladenaca, a Nemanjin kolega Darko Filipović je sa svojom suprugom stigao pred sam kraj venčanja jer je imao poteškoća sa pronalaženjem crkve.
Podsetimo, Nemanja i Jelena su zajedno već tri godine i očekuju prinovu. Budući roditelji bi voleli da dobiju devojčicu, ali pevač misli da neće biti tako.
- Baš smo pričali, voleli bismo da bude devojčica, ali mislim da će biti muško - rekao je nedavno pevač.
Inače, Nemanja osim venčanja, danas ima još jedan razlog za slavlje - svoj rođendan.
Izvor: Story
Slične Vesti
Pročitajte još
Koliko zarađuje Miloš Biković? Ruski producent otkrio cifru
Koliko zarađuje Miloš Biković iznenadiće vas kad čujete
25/03/2025
Saznajte višeMarija Mikić za HELLO!: Zbog gubitka tri bebe sam se osećala sama na svetu
Marija Mikić otkriva na koji način je rečenica da je samo srećna mama dobra mama uticala na sve odluke u njenom životu
25/03/2025
Saznajte višeŽivot mora dalje! Ceca Bojković prvi put u javnosti posle velikog gubitka
Svetlana Ceca Bojković prvi put u javnosti posle smrti supruga
25/03/2025
Saznajte višeSlađana Milošević nije imala decu, njima je pripalo njeno bogatstvo
Slađana Milošević preminula je pre godinu dana
25/03/2025
Saznajte višeZorica i Kemiš zakazali svadbu: Torta na tri sprata, bidermajer posebna priča
Zorica i Kemiš zakazali svadbu na njen rođendan
25/03/2025
Saznajte višeBrat Gorana Bregovića ne izlazi u javnost: Razdvojili su ih u detinjstvu, a evo kako živi
Brat Gorana Bregovića, Predrag, odlučio se za mirniji život
24/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)