Dragana Mirković i njen suprug Toni Bijelić imaju srednjevekovni dvorac Ebenfurt nadomak Beča, u kojem će jedna od mnogobrojnih prostorija uskoro biti iskorišćena za brojna priznanja, nagrade i poklone od fanova koje je pevačica tokom 35 godina duge karijere dobila.
Pevačica će u dvorcu imati svojevrsni muzej posvećen sebi, zbog čega ne krije uzbuđenje.
- Pripremam divnu jednu galeriju baš za nagrade, za slatke poklone od fanova, za autentične haljinice, cipelice koje sam nosila! Želim da to nekako da skockam, da sve bude na svom mestu - priznala je Dragana u emisiji "Premijera".
Mirkovićeva je otkrila i koji nastup nikada neće zaboraviti.
- Prvi, na kome sam bila, gde sam imala toliku tremu da se ničega ne sećam, iskreno. Bila sam jako, jako mlada, na početku karijere. Oko mene su bile velike zvezde. Tada sam bila najmlađi učesnik - izjavila je pevačica prenosi Kurir.
Pročitajte još
Pevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte više