Filip Čukanović preuzeo je jutarnji program na „Prvoj“ televiziji kada su se Jovana i Srđan usled nesporazuma sa čelnicima „Prve“ povukli. Još nije poznato da li će voditeljski par nastaviti 15 godina dugu saradnju i na kojoj televiziji ćemo imati priliku da ih gledamo. Ipak, poznato je da će ona biti zamena Jovane Joksimović u emisiji „Jutro“.
Prema novim informacijama, Filip Čukanović dobiće pojačanje, a Jovana Joksimović zamenu. Voditeljka Marijana Tabaković, koja je radila kao voditelj i urednica porodične emisije „150 minuta“ postaje zamena Jovane Joksimović.
Pročitajte: Posle punih 15 godina Jovana i Srđan se razdvajaju, voditelj nije dobio ponudu velike televizijske kuće
View this post on Instagram
‒ Odlično se snašla ispred kamera, pa je uredništvo „Prve“ odlučilo da je stavi u jutarnji umesno Jovane Joksimović. Osim što će voditi emisiju, Marijana će biti i jedan od urednika jutarnjeg. Iza sebe ima bogato novinarsko iskustvo, tako da čelnici televizije veruju da će ova rokada biti pun pogodak ‒ kaže izvor za „Informer“.
Ipak, to nije jedina promena u emisiji „Jutro“. Čelnici „Prve“ odlučili su da Marijana i Filip dobiju novi koncept emisije. Naime, Marijana i Filip jutarnji program neće voditi zajedno, već naizmenično, kako bi svako imao priliku da se što bolje predstavi publici.
Pročitajte još
Pevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)