Voditeljka Sanja Kužet progovorila je o svom izabraniku, uspešnom biznismenu, i objasnila zašto se s njim na pojavljuje na javnim događajima.
- Dečko mi nije iz javnog života, i to je razlog zašto nas nema na javnim događajima.
Iako godinama važi za jednu od najatraktivnijih voditeljki na našoj sceni, komplimenti koje svakodnevno dobija nisu je uobrazili.
- Da budem iskrena, ja to toliko ni ne pamtim. Ne otvaram ni sve poruke koje mi stižu. Ne mogu da kažem da to nije lepo, sve je to super, ali ne treba to da mi bude opterećenje, ni breme, ni negativna atmosfera za nastavak mog rada.
Recept za savršeni izgled ne postoji, a kao i svaka žena, reći će vam da je povremeno u teretani i na dijetama.
- Povremeno treniram, nisam fanatik, nisam neko ko je tri puta nedeljno u teretani, ali kada odlučim da jedno mesec, dva dana povedem računa o tome, ja to zaista i uradim, onda opet sebi dam malo oduška i sve tako u krug. Posao sam po sebi je takav da ne mogu da dozvolim sebi da se toliko najedem da ne mogu posle da radim.
Pročitajte još
Tetka Jelene Karleuše napadnuta, evo u kakvom je stanju, udario je kolima ispred radnog mesta
Tetka Jelene Karleuše napadnuta
02/04/2025
Saznajte višeSuzana Jovanović prodaje Sašinu vilu vrednu 2 miliona? Evo gde se seli
Suzana Jovanović donela odluku o skupocenoj vili u kojoj porodica živi
02/04/2025
Saznajte višeOperisana Katarina Grujić: Anestezija nije bila dovoljno jaka, bol nepodnošljiva
Operacija Katarine Grujić bila je traumatično iskustvo
02/04/2025
Saznajte višeVal Kilmer Anđelinu nikada nije prežalio, slomila mu je srce kada je otišla sa Bredom Pitom
Val Kilmer Anđelinu Džoli je obožavao
02/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)