Iako bi mu malo ko dao te godine, Darko Rundek je nedavno proslavio svoj 60. rođendan. Tajna njegovoh mladolikog izgleda i vitalnosti se krije u tome što ne voli da bude neaktivan.
- Volim da hodam, da jedem dobru klopu. Sve ono što me pre uništavalo, sada više ne konzumiram toliko, poput pića, na primer - kaže on.
Darko kaže da se ne boji onoga što će mu doneti šezdesete godine, pa ni starenja.
- Verujem da je preda mnom mirna starost. Mirna starost je možda i najlepše razdoblje života, kada čovek nije toliko rastrzan i ima manje teških obaveza. Naravno, život ima svoj put između rođenja i smrti, a starenje je kao i svaki drugi deo života i ono ima svoje bogatstvo - tvrdi muzičar.
Poslednjih godina on živi na relaciji Pariz-Zagreb-Brač gde je, pre nekoliko godina, napravio muzički studio. Tamo ima vrt, i sa suprugom Sandrom pokušava da sam uzgaja svoju hranu i, kako je svojevremeno izjavio, pokušava da živi u skladu s prirodom.
- Supruga se više brine oko vrta, a ja joj pomažem. Više sam fizikalac. Svakako da to što nam tamo naraste volimo da po jedemo - kaže Darko i dodaje da je skoro u potpunosti prešao na vegansku ishranu.
Pročitajte još
Sofija Milošević i Luka Jović proslavili sinu Teodoru 3. rođendan, o tortama svi pričaju
Sofija Milošević proslavila sinu rođendan
29/03/2025
Saznajte višePa, on je ozbiljan momak! Stajling Maria Šerifovića će vas oduševiti, patike su posebna priča
Stajling Maria Šerifovića po poslednjoj modi
29/03/2025
Saznajte višeŠta je bilo, bilo je: Milan Kalinić okrenuo drugi list, kreće iznova
Milan Kalinić ima novi poslovni angažman
29/03/2025
Saznajte višeLjubomir Bandović na dan Lanetove smrti uradio neverovatnu stvar, koliko srce ima ovaj čovek
Ljubomir Bandović na dan Lanetove smrti uradio neverovatnu stvar
29/03/2025
Saznajte višeBivša supruga Željka Joksimovića bez dlake na jeziku: Ponovo da upropastim život?
Bivša supruga Željka Joksimovića više se nije udavala
29/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)