Pevač Nikola Rokvić ponovo je zaintrigirao javnost. Ovog puta nije u pitanju muzički projekat, niti humanost na delu, već novi luksuzni četvorotočkaš.
Po povratu sa nastupa u inostranstvu, pevač je viđen kako na beogradskom aerodromu “Nikola Tesla” ulazi u svoju novu “besnu mašinu”. Prema pisanju medija, Nikola Rokvić vozi BMW, prestižni model vredan čak 170.000 evra.
Miodrag Popović
Ovaj automobil odlikuju vrhunske performanse i luksuzan enterijer, a pevač nije krio zadovoljstvo dok je ulazio u četvorotočkaša za ponos.
Iako je bio vidno raspoložen, Nikola nije želeo da se duže zadržava na aerodromu, već je odmah krenuo ka svom domu.
Pročitajte Rokvić pokazao kako se ponaša prema tašti, zet za primer mnogima
Podsetimo, Rokvić sa suprugom Bojanom Barović i troje dece živi u luksuznom delu Novog Beograda. Pevačeva supruga često deli trenutke iz njihovog doma i beleži zajedničke trenutke, te se pratioci na društvenim mrežama mogu uveriti koliko je ovom bračnom paru važna zajednica i porodična tradicija.
Pevač je prepoznatljiv kao neko ko vredno radi i ulaže u komfor i lep život, a tome u prilog govori i činjenica da Nikola Rokvić vozi BMW, što dodatno ulepšava zasluženi uspeh.
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (2)
Humanitarac,pa seo u bmw za primer.Prodaje **** za bubrege.
Prestanite sa lazima. Auto kosta 100 000€. Dosta je bilo uzimanje novca lazima