Ana Nikolić je povodom svog 40. rođendana snimila video snimak koji je izazvao buru komentara, a zbog toga se našla i na meti Saše Vidića za kog je poznato da nema dleke na jeziku.
Naime, u svom video snimku pevačica otkriva da rođendan proslavlja u Rimu, pa savetuje ženama ako nemaju novca za Rim da priušte sebi nešto jeftinije, kao što je na primer pogled sa prestižnog hotela Hilton u Beogradu, uz čašu šampanjca. Naravno, kao što smo već navikli, Saša je dao svoj komentar na ovu izjavu.
Saša je hteo da čestita prijatelju 29. rođendan pa se osvrnuo na Anine reči. Naravno, izvrnuo ih i dobio urnebesnu čestitku.
"Moj prijatelj danas puni 29 godina, nije u Rimu i nije u Hiltonu, evo nas na Ledinama u pečenjari, gledamo jagnje koje se vrti na ražnju. Svi oni koji to ne mogu priuštiti neka pojedu pljeskavicu", ironičan je bio stilista i izazvao lavinu komentara.
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
