Dino Merlin je posle tonske probe u Areni pod jakim policijskim obezbeđenjem stigao u Skadarliju. Ekipa od dvadesetak ljudi izabrala je da večera u restoranu "Dva jelena". Nakon dva i po sata, oko 22.30 oni su napustili restoran, a Dino Merlin nam je otkrio i šta je jeo:
- Paprika je bila mrak! To je ono što sam hteo!
Cela sala pomenutog restorana bila je rezervisana za oko dvadesetak ljudi, koliko broji Merlinov tim. Merlinov svaki korak u Beogradu prati televizija Al Džazira i TV1 koji su sa njim i bili na večeri, dok su domaći mediji čekali ispred.
Merlina vozi njegov menadžer a posle posete i večere u Skadarliji otišli su u hotel pošto ih u narednim danima očekuju tri naporna koncerta.
Izvor: Scandal.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)