Latino lepotica Selma Hajek uživa u braku i majčinstvu, ali istovremeno otkriva da je sve obaveze koje zbog toga ima iscrpljuju. Glumica koja iz braka sa francuskim biznismenom Fransoom Pinoom ima trogodišnju ćerku Valentinu, otkrila je da teško usklađuje privatne i poslovne obaveze.
- Sinoć sam izašla na večeru sa suprugom i svojim agentom, a oni su me ismevali jer ja stalno kukam kako sam umorna. Tome smo se na kraju svi zajedno smejali, iako sam duboko u sebi želela da plačem zbog silnog umora koji osećam. Ja sam mnogo srećna, ali sreća je iscrpljujuća stvar - objasnila je glumica.
Selma je nedavno kreirala i liniju kozmetičkih proizvoda "Nuance", a angažovana je i na snimanju filma "Here Comes the Boom".
Slične Vesti
Pročitajte još
Koliko zarađuje Miloš Biković? Ruski producent otkrio cifru
Koliko zarađuje Miloš Biković iznenadiće vas kad čujete
25/03/2025
Saznajte višeMarija Mikić za HELLO!: Zbog gubitka tri bebe sam se osećala sama na svetu
Marija Mikić otkriva na koji način je rečenica da je samo srećna mama dobra mama uticala na sve odluke u njenom životu
25/03/2025
Saznajte višeŽivot mora dalje! Ceca Bojković prvi put u javnosti posle velikog gubitka
Svetlana Ceca Bojković prvi put u javnosti posle smrti supruga
25/03/2025
Saznajte višeSlađana Milošević nije imala decu, njima je pripalo njeno bogatstvo
Slađana Milošević preminula je pre godinu dana
25/03/2025
Saznajte višeZorica i Kemiš zakazali svadbu: Torta na tri sprata, bidermajer posebna priča
Zorica i Kemiš zakazali svadbu na njen rođendan
25/03/2025
Saznajte višeBrat Gorana Bregovića ne izlazi u javnost: Razdvojili su ih u detinjstvu, a evo kako živi
Brat Gorana Bregovića, Predrag, odlučio se za mirniji život
24/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)