Koncert italijanskog pevača i kantautora Adelma Fornačarija, poznatijeg po nadimku Cukero (Šećer), koji je trebalo da se održi 19. juna u „Beogradskoj areni“ otkazan je zbog izmena u planu turneje. Iz „Arene“ poručuju da se sve ulaznice mogu zameniti na mestima gde su kupljenje.
- Menadžment Cukera je saopštio da se više informacija o novom planu turneje koja može da obuhvati i naš region, očekuju na jesen - stoji u saopštenju organizatora.
Sledeći koncert u „Beogradskoj areni“ održaće čuveni trubač Kris Boti, koji će pozdraviti beogradsku publiku 28. juna. Kao predgrupe na koncertu Botija nastupiće Lena Kovačević i bend Vasila Hadžimanova.
Izvor: Novosti.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Šta je bilo, bilo je: Milan Kalinić okrenuo drugi list, kreće iznova
Milan Kalinić ima novi poslovni angažman
29/03/2025
Saznajte višeLjubomir Bandović na dan Lanetove smrti uradio neverovatnu stvar, koliko srce ima ovaj čovek
Ljubomir Bandović na dan Lanetove smrti uradio neverovatnu stvar
29/03/2025
Saznajte višeBivša supruga Željka Joksimovića bez dlake na jeziku: Ponovo da upropastim život?
Bivša supruga Željka Joksimovića više se nije udavala
29/03/2025
Saznajte višeAko odete kod ovog lekara, očekujte doktorku Mariju Pejović, Acinu ćerku
Ćerka Aca Pejovića uspešna je doktorka, evo gde radi
29/03/2025
Saznajte višeI kad je napuštao Srbiju, i kad se razvodio od Marije: Ova rečenica promenila je život Raši Bukviću
Raša Bukvić kroz život korača siguran u sebe i sa verom u svoje snove
29/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)