Vojvoda i vojvotkinja od Kembridža svečano su danas otvorili nacionalni fudbalski centar u Bartonu na Trentu, a tom prilikom upoznali su se i sa reprezentativcima Engleske.
Kraljevski par dočekali su Stiven Džerard i Frenk Lampard, koji su ih potom proveli kroz centar i predstavili im ostale reprezentativce.
Među igračima je bio i bek "Čelsija" Ešli Kol protiv kojeg je nedavno pokrenut disciplinski postupak zbog vređanja čelnika saveza na društvenoj mreži Tviter.
Inače, princ Vilijam je još od ranije poznat kao veliki navijač ekipe "Aston Vile" iz Birmingema.
Izgradnja fudbalskog trening centra u Bartonu koštala je nacionalni savez Engleske oko 130 miliona evra. U ovom kompleksu pripremaće se nacionalni fudbalski timovi u 24 različita uzrasta i kategorije.
Izvor: Tanjug
Slične Vesti
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)