Buduća mama Šakira uslikana je u ponedeljak uveče u Barseloni sa svojim momkom Žerarom Pikeom. Dok su šetali gradskim ulicama, Šakira i Pike nisu mogli da sakriju zadovoljstvo zbog prinove koju očekuju.
Pevačica, koja će privremeno zameniti Kristinu Agileru u četvrtoj sezoni pevačkog takmičenja „The Voice“, u sredu je putem svoje veb stranice potvrdila vesti o trudnoći.
- Kao što neki od vas možda već i znaju, Žerar i ja sa velikim nestrpljenjem očekujemo dolazak našeg prvog deteta! Kako bi mogli da uživamo u ovom jedinstvenom trenutku u našim životima, odložili smo sve svoje poslovne obaveze planirane u narednih nekoliko dana - napisala je tridesetpetogodišnja Šakira na oficijalnom veb sajtu.
Dvadesetpetogodišnji Žerar Pike je centralni bek fudbalskog kluba “Barselona”. Ovo je prvo dete za oboje.
Autor: Hellomagazin.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Evo šta je ostalo od nasledstva Šabanovom vanbračnom sinu
Vanbračni sin Šabana Šaulića nikada se nije javno eksponirao
05/04/2025
Saznajte višeStefan Buzurović nema ni 40, a evo koliko je Danijela starija od njega
Razlika u godinama između Danijele i Stefana Buzurovića nije mala
05/04/2025
Saznajte višeKristina Iglendža preko noći ostala bez svega: Nema gore boli nego kad majka plače zbog deteta
Život Kristine Iglendže nije bio lak
05/04/2025
Saznajte višeOn je novi trener Novaka Đokovića, najbolji teniser ga sluša od reči do reči
Trener Novaka Đokovića nije samo Endi Marej
05/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)