Pipa Midlton je tokom nekoliko dana provedenih u Njujorku podigla popriličnu prašinu. Uzbuđenje i dalje raste, pošto se mogu čuti nagađanja da sestra vojvotkinje od Kembridža planira da se preseli u Ameriku. Nedavno je primećena u obilasku stanova u blizini Medison avenije, sa ženom za koju se veruje da njen agent za nekretnine.
Pipa već sada izgleda kao prava njujorška devojka. Iz taksija je izašla u crvenoj haljinici, a gradom je prošetala i u upadljivim narandžastim farmerkama, sličnim onima kakve je injena sestra nosila na treningu olimpijskog hokejaškog tima Velike Britanije.
Kasnije istog dana, lepa organizatorka zabava preobukla se u žutu haljinu i vatreno navijala za Endi Mareja na njegovom putu do polufinala US Opena. Njen pratilac je ponovo bio Spenser Vegosen, poletni 24-godišnji dimplomac Harvarda, čiji je otac predsednik teniskog saveza SAD-a.
Autor: Hellomagazin.rs
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)