Američki predsednik Barak Obama izjavio je da je holivudski glumac Džordž Kluni dobar prijatelj i dobra osoba koja štiti njihovo prijateljstvo.
Obama je rekao da Kluni ne iskorišćava njihovo prijateljstvo i drži se podalje od američkog predsednika kako ga ne bi kritikovali da se druži sa holivudskim zvezdama, prenosi AP.
Prva dama SAD Mišel Obama dodala je i da je Kluni "sladak".
U maju je Kluni organizovao zabavu na kojoj su se prikupljali prilozi za Obamu u svom domu u Los Anđelesu. Tada je prikupljeno gotovo 15 miliona dolara, a očekuje se da će krajem meseca Kluni organizovati još jedan sličan događaj u Ženevi.
Obama je u intervjuu za "Entertejnment tunajt" rekao da se sa Klunijem upoznao tokom zajedničkog rada na pitanju Sudana, u vreme kada je Obama bio u američkom senatu.
Izvvor: Tanjug
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)