Produkcijska kuća „Imoušn“ širi se i na hrvatsko tržište. Tako će se popularne emisije „Bračni sudija“ i „Sve za ljubav“, najverovatnije od jeseni, naći u programskoj šemi neke hrvatske TV kuće. Snimljene su pilot emisije, a u ulozi voditeljki naći će se Tamara Los i Sanja Doležal.
Hrvatska pevačica vodiće popularnu emisiju u svojoj zemlji. Ovo će joj biti prvo pojavljivanje na malim ekranima nakon smrti supruga, bubnjara „Novih fosila“ Nenada Šarića. Posle duže pauze Sanja koja se već oprobala u ulozi voditeljke našla se pred kamerama i kaže da je prezadovoljna:
- Rado sam se odazvala snimanju pilot emisije „Sve za ljubav“. Znam da je taj format vrlo uspešan u mnogim zemljama, sviđa mi se ideja i koncept emisije. Verujem da je u ovim teškim vremenima veoma važno da ljudi ponovo probude emocije i osećaje prema drugima. Mnogima je danas teško i na svima nama je da pomognemo koliko možemo.
Izvor: Novosti
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)