Rijanina karijara i popularnost sa svakim danom sve više rastu. Popularnu pevačicu sa Barbadosa italijanski "Vogue" proglasio je ženom godine, i to drugi put za redom.
Po mišljenju urednika ovog magazina, ova 24-godišnja pevačica je “nezavisna, energična, dragulj u kruni Džej Zijevog čopora, koji joj je pomogao da postigne takav veliki uspeh”.
- Mlada Robin Rijana Fenti je naša žena godine, ne samo zahvaljujući brojkama i činjenicama, već najpre zahvaljujući njenom ljubaznom i borbenom duhu - navodi se u magazinu.
Urednici su izrazili i oduševljenje njenim učešćem u brojnim dobrotvornim projektima i njenoj “nekonformalnosti”.
Ovo je još jedna potvrda da je 2012. Rijanina godina. Pored Vogue-a, počast joj je odata i u avgustovskom izdanju magazina "Harper’s Bazaar", čiju naslovnu stranu krasi. na naslovnici, Rijana je u nešto nežnijem izdanju nego što smo navikli, u beloj "Calvin Klein" haljini i sa prirodnim mejkapom. U intervjuu je takođe pokazala svoju nežniju stranu i rekla da se plaši nove ljubavi.
- Kada sam bila zaljubljena, bila sam jako zaljubljena. Taj osećaj je bio neprocenjiv. I onda se za treptaj oka ceo moj život promenio - otkriva mlada pevačica svoja osećanja tokom veze sa Krisom Braunom, koja se završila modricama i optužbom za brutalni napad 2009. godine.
Izvor: lepotaizdravlje.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)