Andrej Pejić otišao je korak dalje u odnosu na svoje kolege i koleginice iz sveta mode, te za magazin „Candy“ snimio neobičan modni editorijal, u kojem zavodi samog sebe. Naime, ovaj androgini model ima dvostruku ulogu, te se na svim fotografijama pojavljuje i kao muškarac i kao žena. Dok kao muškarac pozira u strogim odelima, kao žena je odeven u seksi i provokativne komade.
Iako je za potrebe ovog editorijala pokazao i svoju mušku prirodu, Andrej se na svim javnim događanjima pojavljuje u ženskoj garderobi, te je tako nedavno prisustvovao otvaranju butika Patriše Fild, stilistkinje koja se proslavila radeći za glumice u seriji „Seks i grad“.
Andrej je obukao zlatnu mini-skunju i poluprozirnu crnu majicu, kao i popularne sandale rimljanke, te se ni po čemu nije razlikovao od drugih devojaka na zabavi. Budući da je navikao da se ljudi stalno okreću za njim, Andrej se nije mnogo obazirao na poglede znatiželjnika.
Izvor: 24sata
Pročitajte još
Koliko zarađuje Miloš Biković? Ruski producent otkrio cifru
Koliko zarađuje Miloš Biković iznenadiće vas kad čujete
25/03/2025
Saznajte višeMarija Mikić za HELLO!: Zbog gubitka tri bebe sam se osećala sama na svetu
Marija Mikić otkriva na koji način je rečenica da je samo srećna mama dobra mama uticala na sve odluke u njenom životu
25/03/2025
Saznajte višeŽivot mora dalje! Ceca Bojković prvi put u javnosti posle velikog gubitka
Svetlana Ceca Bojković prvi put u javnosti posle smrti supruga
25/03/2025
Saznajte višeSlađana Milošević nije imala decu, njima je pripalo njeno bogatstvo
Slađana Milošević preminula je pre godinu dana
25/03/2025
Saznajte višeZorica i Kemiš zakazali svadbu: Torta na tri sprata, bidermajer posebna priča
Zorica i Kemiš zakazali svadbu na njen rođendan
25/03/2025
Saznajte višeBrat Gorana Bregovića ne izlazi u javnost: Razdvojili su ih u detinjstvu, a evo kako živi
Brat Gorana Bregovića, Predrag, odlučio se za mirniji život
24/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)