Penelope Kruz u novom filmu Vudija Alena ponovo pokazuje ono što kod nje najviše volimo. Osim glumačkog talenta, ova dama zaista ima seksepila na odmet. U junu u bioskope stiže film "To Rom with Love", a sjajni reditelj ovog puta je čak i glumio.
Njegova muza Penelope glumi pravu zavodnicu u uskoj, crvenoj haljini, a ako je suditi po prethodnoj saradnji ovog dvojca, ponovo nas očekuje nešto sjajno. Osim Penelope i Vudija, u filmu se pojavljuju i Alek Boldvin, Elen Pejdž, Roberto Benini.
- Ovo je priča o Amerikancima koji su se našli u Italiji pa se zajedno sa Rimljanima nađu u avanturama, romansama i zavrzlamama - piše bloger Perez Hilton.
Slične Vesti
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)