Glumica Hale Beri više ne može da podnese život u SAD-u i verovatno će se zajedno sa kćerkom Nalom preseliti u Francusku, u domovinu svog momka Olivija Martineza. Kap je navodno prelila čašu pre nekoliko dana, kada su fotografi, u želji da ih snime za američke medije, ušli čak i u školu glumicine kćerke Nale.
- Ne radi se tu samo o jednom fotografu koji se krije iza grmlja. Tu je njih 20 ili 30 koji uzrokuju pravu buku - rekla je Hale.
Glumica je bila besna zbog svega pa je imala i malu raspravu sa paparacima upitavši ih zašto ne idu i ne rade neki pošten posao i zašto ne prestanu da proganjaju nju i njenu kćerku. Berijeva je navodno u Parizu već bila u nekoliko škola koje bi mogla da pohađa njena kćerka gde je razgovarala sa direktorima.
Slične Vesti
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)