Bivša žena i tašta Kurta Isvarijenka koji je trenutno u braku sa zvezdom serije "Beverli Hils" Šenen Doerti, nazvale su glumicu "rasturačicom domova", prenosi portal "Radar onlajn". Tarin Band i njena majka Debra nisu imale ni jednu lepu reč o fotografu i njegovoj sadašnjoj ženi.
- On je mrtav za mene - rekla je Tarin, bivša Kurtova žena, dok je njena majka Šenon nazvala "rasturačicom domova".
Šenen i Kurt su se upoznali 2008. godine, na jednoj zabavi, dok je Kurt bio u braku sa Tarin, i tek kada je razvod bio konačan javno su potvrdili svoju vezu. Prošlog oktobra krunisali su je brakom.
Ovo je za Šenen treći brak. Bila je udata za Ešlija Hamiltona od 1993. do 1994, i godinu dana za producenta Rika Salomona koji je poznat po snimku seksa sa Paris Hilton.
Izvor: Blic
Pročitajte još
Bojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)