Popularna pevačica Adel nedavno se preselila u vilu u londonskom predgrađu Saseks, vrednu sedam miliona funti, ali navodno veruje da u kući ima duhova. Kako tvrdi neimenovani izvor blizak pevačici, Adel se plaši da provodi noći sama u svojoj ogromnoj kući pa je jednu sobu ustupila svom telohranitelju, koji je inače žena. Telohraniteljka je njen bivši vozač, a bliskom prijatelju je rekla:
- Ne pada mi na pamet da se noću okolo šetkam sama. To mi uliva strah u kosti - otkrila je u poverenju prestrašena pevačica, koja je ubeđena da kuća ima duhove.
Telohraniteljkina plata je 100.000 dolara godišnje, a njen zadatak da štiti pevačicu na svih 25 hektara, koliki je plac na kome se nalazi Adelina nova kuća, koja u dvorištu ima i dva luksuzno opremljena bazena.
Izvor: Blic
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)