Pop princeza Britni Spirs koja je dobila stalni angažman u Las Vegasu pod nazivom "Piece of me" u poznatom hotelu "Planet Hollywood", sinoć je održala prvi nastup u ovom gradu. Britni će tokom dve godine imati oko 100 nastupa na kojima će pevati svoje stare hitove uz neke nove pesme.
Kako prenosi MTV, Britni je tokom sinoćnjem 90-minutnog spektakla izvela 23 pesme uz propratnu scenografiju, kostime i fenomenalan ples. Ona je koncert započela pesmom "Work B***h", a izvela je i jedan od njenih najvećih hitova "Gimme More".
Na sceni joj se pridružila i Majli Sajrus koja je na bini bila uz plesače. Pored nje, tu je bio i Mario Lopez, koji je odeven u kožne pantalone puzao na sceni, kao i Kejti Peri.
Tekst: Life Content
Foto: SIPA, Tanjug
Pročitajte još
Branislav Tomašević sreću pronašao na selu: Gajim svinje, ovce i kokoške, ovo je pravi život
Život Branislava Tomaševića na selu
30/03/2025
Saznajte višeCeca ima novog dečka i ne želi to da krije? Mogu da kažem da mi je lepo...
Ceca Ražnatović ljubav oseća na svakom koraku
30/03/2025
Saznajte višePreminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
Preminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
30/03/2025
Saznajte višeČeda Jovanović u novoj ulozi, snimak sve govori
Čeda Jovanović kuva za svaku pohvalu
30/03/2025
Saznajte višeDepresija zbog gubitka bila je prejaka, Rada Manojlović: Četiri meseca nisam mogla iz kreveta
Rada Manojlović o depresiji sa kojom se borila
30/03/2025
Saznajte višeDanijela Martinović iskreno: Nijedna karta za koncert nije bila prodata, konobari i ja
Karijera Danijele Martinović danas je stabilna
30/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)