Filmski studiji prosto se otimaju oko Eme Stoun, a razlog je to što gotovo svi njeni filmovi zarađuju ogromnu količinu novca, u odnosu na ono što je uloženo.
Ema ima za sebe izuzetno uspešne filmove poput "The Amazing Spider-Man", "Gangster Squad" i "The Help" a časopis "Forbes" izračunao je da ona na svaki uloženi dolar studijima vraća čak 80 puta više! Najzaslužniji za takve brojke svakako je novi film o Spajdermenu koji je zaradio čak 752 miliona dolara širom sveta.
Na drugom mestu jeste Mila Kunis koja na uloženi dolar vraća 68.70$ a zahvaljujući uspehu ostvarenja "Ted" i "Oz: Veliki i moćan".
Tek treća je oskarovka Dženifer Lorens koja na uloženi dolar vraća 68.60$ a zahvaljujući filmova "The Hunger Games", "Silver Linings Playbook" i "X-Men: First Class".
Evo i kako izgleda kompletan top 10:
1. Ema Stoun
2. Mila Kunis
3. Dženifer Lorens
4. Natali Portman
5. Dvejn Džonson
6. Daniel Kreg
7. Rasel Krou
8. Kristen Stjuart
9. Robert Patinson
10. Tejlor Lotner
Autor: Life Content
Foto: Sipa
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)