Glumac Ventvort Miler (41), koji je u avgustu priznao da je gej, otkrio je da je kao tinejdžer pokušao da izvrši samoubistvo. U intervjuu koji je dao za magazin "Out", čiju decembarsku naslovnu stranu krasi, zvezda serije "Bekstvo iz zatvora" progovorio je o teškom periodu kroz koje je prolazio kada je otkrio svoju seksualnu orjentaciju.
- Sećam se da sam imao dubok osećaj srama pošto sam pokušao da se ubijem, osećaj kao da sam pao na životnom ispitu. Da sam sada "oštećena roba". Ono što bih rekao mlađem sebi, i što bih rekao svakome ko prolazi kroz sličan put, jeste da se fokusira na činjenicu da je zamalo okončao svoj život i mnogo više na činjenicu da je preživeo, da je ostao živ da bi ispričao svoju priču. Ono što smatrate ožiljcima su zapravo medalje. To je ordenje časti koje svedoči da postoji nešto unutar vas što je odlučno, istrajno i jako - rekao je Ventvort.
Glumac je priznao da je homoseksualac u otvorenom pismu Filmskom festivalu u Sant Petersburgu, na koji je odbio da dođe u znak protesta protiv homofobnih zakona u Rusiji.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Tri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)