Pored Marinele Đogani, u novoj epizodi "X Faktora", videćemo i Luisovu ćerku Maju! Ćerka tragično preminulog pevača Luisa prijavila se na ovo pevačko takmičenje kako bi se široj publici predstavila samostalno, s obzirom na to da je do sada bila u senci tate i brata.
- Moj tata je stalno bio na putu i mnogo mi je nedostajao, plašila sam se da krenem samostalno u tom pravcu, nisam želela da moja porodica i moj privatan život trpi, ali sada je sve drugačije, spremna sam i imam apsolutnu podršku svoje porodice! – iskreno kaže Maja.
Ova tridesetogodišnja devojka je Luisova ćerka iz drugog braka sa ženom kojoj je ovaj vrstan muzičar posvetio čuveni hit "Dudo". Maja je na audiciji otpevala "Tužnu pesmu" Nevernih beba, a kako su je sudije "X Faktora" ocenile saznaćemo večeras u 21.15 na Pinku.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Sanela van sebe od brige, Luka Adžić sa ćerkama u naručju pobegao iz stana, Goca u suzama
Luka Adžić doživeo stravičan horor u Bankoku
28/03/2025
Saznajte višeOvo je najbogatija žena fudbalera u 2025. godini, Ana Ivanović na 8. mestu
Najbogatija žena fudbalera u 2025. godini je ona
28/03/2025
Saznajte višeSuzana Jovanović prima infuzije, pala u krevet... Prodaja kuće na Bežanijskoj kosi sve uznemirila
Suzana Jovanović prima infuzije, stigla je i prehlada
28/03/2025
Saznajte višeBrat Viki Miljković preminuo od bolesti s kojom se naša pevačica godinama bori
Brat Viki Miljković preminuo od posledica teške bolesti
28/03/2025
Saznajte višeKuma Anastasije Gudelj jasna: Neki ljudi ni ne treba da budu u tvom životu
Kuma Anastasije Gudelj progovorila o njihovom odnosu
28/03/2025
Saznajte višeŽivotna priča pevačice koju povezuju sa Tošićem: Roditelji su joj gluvonemi, a brat...
Životna priča pevačice koju su povezivali sa Duškom Tošićem
28/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)