Voditeljka Katarina Vučetić, sada već udata Manojlović, uživa u prvim mesecima braka. Kako je posle svadbe red da se otputuje i na medeni mesec, Katarina je primorana da svoje bračno putovanje odloži.
- Osećam se malo drugačije. Mirnije, ispunjenije... Darko je zaista jedna divna osoba, nekako imamo tu harmoniju. Ništa se nešto značajno nije promenilo - odgovorila je Manojlovićeva za "Ekskluziv", na pitanje kako joj je u braku.
- Zbog ispitnog roka medeni mesec se odlaže za oktobar ili za januar. A što se tiče destinacije, verovatno će neka egzotika biti u pitanju - dodala je.
Podsetimo, Katarina i Darko venčali su se pre mesec dana. Oni su u vezi bili godinu dana, a kako je sama otkrila, bili su drugovi 13 godina, a on je čak trebalo da bude i kum na njenom nesuđenom venčanju sa Alenom Selimovićem, članom DS-a.
Izvor: Kurir
Slične Vesti
Pročitajte još
Do poslednjeg dana Milka Canić volela je ovog čoveka, rodila mu je dvoje dece
Ljubav Milke Canić celog života bio je on
21/03/2025
Saznajte višeNikola Jokić doneo odluku, kada ode u penziju, neće se baviti košarkom, već ovim
Ljubav Nikole Jokića je konjički sport, svi to dobro znamo
21/03/2025
Saznajte višeBrus Vilis rođendan proslavio sa Demi Mur, na fotografijama se vidi koliko je bolest uzela maha
Rođendan Brusa Vilisa protekao je u velikom slavlju
21/03/2025
Saznajte višeSvi se brinu za njeno stanje: Prijatelj otkrio kako je Suzani posle Sašine smrti
Suzana Jovanović posle Sašine smrti traži utehu u deci
21/03/2025
Saznajte višeMomčilo Otašević deci je rekao najveću laž, nikad mu teže nije bilo
Momčilo Otašević o roditeljstvu neretko govori
21/03/2025
Saznajte višePrve fotografije sa venčanja! Marko i Melani blistaju, sve se odigralo daleko od Beča
Marko Bijelić sa devojkom na venčanju
21/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)