Iako je samo nekoliko nedelja deli od porođaja, Fergi je i dalje raspoložena za provod i druženje. Pevačica grupe "Black Eyed Peas" sa suprugom Džošom Damelom organizovala je juče žurku u jednom hotelu u Los Anđelesu na kojoj su sa prijateljima i porodicom proslavili to što će uskoro postati roditelji.
Fergi i Džoš su na zabavu pozvali mnoge slavne ličnosti, pa su među zvanicama bili Keli Ozborn, Džulien Hju, Adam Lambert, Moli Sims i Gabrijel Obri. Gosti su osveženje pronašli pevačicinom vinu, Ferguson, kao i u njenim koktelima koje je nazvala "fergaritas", a najveće oduševljenje izazvala je torta na četiri sprata u plavoj, beloj i crnoj boji.
I sama Fergi je u jednom trenutku uzela mikrofon u ruke i raspoloženo uzviknula
- Ovo je prva žurka mog sinčića!
Tridesetosmogodišnja pevačica, koja je rođena kao Stejsi Ferguson, pre nekoliko nedelja i zvanično je promenila ime u Fergi Damel i tako preuzela prezime svog 40-godišnjeg supruga, za koejg se udala 2009. godine.
Izvor: Life Content
Pročitajte još
Ne samo Mladenu Mijatoviću: Mašan Lekić kum je i ovom poznatom voditelju
Mašan Lekić kum je ovom kolegi
22/03/2025
Saznajte višeCeca Bojković: Moja i Mucijeva ljubav bila je jača od svih pravnih normi
Ceca Bojković ljubav smatra najvažnijom
22/03/2025
Saznajte višeOva država je glavni favorit na Evroviziji, pesmu je pisala poznata Srpkinja
Austrija na Evroviziji je veliki favorit
22/03/2025
Saznajte višePreminula dr Svetlana Broz, unuka Josipa Broza Tita
Unuka Josipa Broza Tita preminula
22/03/2025
Saznajte višeEkskluzivne fotografije! Melani dovela Marka Bijelića u rodno mesto, prvo ovde svratili
Marko Bijelić sa Melani u Požarevcu uživa
22/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)