Broj ljudi koji prate Kejti Peri na Tviteru popeo se na preko 39,8 miliona čime je pevačica nadmašila svoju koleginicu Lejdi Gagu, koja ima nešto više od 39,3 miliona pratilaca. Kejti je sada na drugom mestu po popularnosti na ovoj društvenij mreži i najpraćeniji ženski korisnik, dok je na prvom mestu tinejdž zvezda Džastin Biber sa preko 42 miliona pratilaca.
Do nedavno je Lejdi Gaga dominirala na Tviteru i imala najveći broj pratilaca, ali je u poslednje vreme mnogo manje aktivna na ovoj društvenoj mreži, što je dovelo do pada u broju pratilaca. Naime, pevačica je nedavno obrisala sve svoje postove i sklonila fotografiju sa profila, za šta se pretpostavlja da je deo marketinškog poteza kao deo njene promotivne kampanje za predstojeći album "ARTPOP".
Iza ovo troje muzičara, najpopularnije ličnosti na Tviteru su i Barak Obama, Tejlor Svift, Rijana, Britni Spirs, Džastin Timberlejk, Šakira i Dženifer Lopez.
Izvor: Life Content
Slične Vesti
Pročitajte još
Dženan Lončarević ima četiri sina, ova imena je izabrao za naslednike
Sinovi Dženana Lončarevića imaju imena koja se retko čuju
15/03/2025
Saznajte višeBravo! Adriana Vilagoš postala prvak Evrope!
Adriana Vilagoš osvojila zlatnu medalju u Nikoziji
15/03/2025
Saznajte višeEnis Bešlagić: Kad pomislite da imate problem, obiđite ova dva mesta
Enis Bešlagić podelio važnu životnu lekciju
15/03/2025
Saznajte višeSrce je poklonila kolegi: Meril Strip u 75. godini ponovo zaljubljena
Meril Strip nakon razvoda ima novu ljubav
15/03/2025
Saznajte višeJelena Trivan bacila maske: Razvlačim kore, mesim hleb, spolja gladac, a unutra Prizren
Jelena Trivan o svom poreklu
15/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)