
Hrabra voditeljka Marija Kilibarda ispunila je svoju dugogodnišnju želju i skočila padobranom sa 3.000 metara.
Iako je imala povredu kičme, kako kaže, posle konsultacije sa doktorom, dobila je dozvolu te i ispunila svoju želju. Ali i pored ogromne želje, voditeljka priznaje da je imala tremu.
- Moram da priznam da sam juče imala tremu, nisam mogla da spavam, ali pošto skačem tandem skok, sve će biti u redu - rekla je voditeljka u emisiji "Exkluziv". Nakon skoka, čini se da je sav strah nestao.
- Nema straha, kakav strah, samo ludilo i neki oslobađajući osećaj. Cela planeta ti je pod nogama - rekla je uzbuđeno voditeljka.
izvor: Kurir
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)