Lejdi Gaga se polako oporavlja od operacije kuka koju je imala početkom godine, i sve češće ponovo je možemo videti u javnosti. Kontraverzna pevačica pojavila se prošle srede u Istočnom Hemptonu u Njujorku, gde je obilazila butike u potrazi za novom garderobom. Očigledno joj se jako svidelo ono što je videla, pošto je iz jedne prodavnice izašla obučena potpuno drugačije.
Gaga se polako vraća i svojim poslovnim obavezama, i radu na predstojećem albumu "Artpop". Njen producent Zed nedavno je otkrio da će pevačica ponovo ponuditi nešto potpuno drugačije.
- Nova muzika je sjajna, jer ona ne mora nikome da udovolji i može da bude ono što jeste. Njena prva ideja za pristup muzici je bila da budemo potpuno otvoreni - ništa nije previše ludo. Možemo da radimo šta god želimo i ne moramo da pravimo pesmu koja će trajati tri minuta i 30 sekundi samo da bi se uklopila u radijski program - rekao je on za magazin "Rolling Stone".
Izvor: Life Content
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)