Britanski glumac Stiven Fraj (55) otkrio je u jednom ekskluzivnom intervjuu da je prošle godine pokušao da se ubije, i zamalo uspeo. Intervju će biti emitovan sutra, ali britanska štampa prenosi najšokantnije detalje.
Fraj je "negde u inostranstvu" progutao ogroman broj pilula i sve to zalio votkom. Onesvestio se i dobio napad, a grčevi su bili toliko snažni da je polomio četiri rebra. Spasao ga je producent koji je došao u njegovu hotelsku sobu, otkrio je glumac.
Fraj boluje od depresije i bipolarnog poremećaja, a "Dejli mejl" podseća da između 25 i 56 odsto ljudi sa ovim poremećajima pokuša samoubistvo makar jednom u životu. Oko 19 odsto njih i uspe.
- U trenucima depresije, ne razmišljate racionalno. Samo želite da se sve završi. Ne postoji trenutak u kojem se zapitate "Zašto?" - rekao je glumac i dodao da je odjednom osetio želju da sa najširim auditorijumom podeli iskustvo koje je do sada držao u tajnosti.
Izvor: Mondo
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višePevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)