Svoj 35. rođendan Saša Matić će još dugo pamtiti prevashodno po činjenici da ga je proslavio sa više od 10.000 ljudi koji su došli da prisustvuju njegovom prvom solističkom koncertu u srcu Sarajeva! Malo je reći da je te noći priredio pravi spektakl. "Skenderija" je bila premala da primi sve ljubitelje njegove muzike, koji su pristigli iz svih krajeva Bosne i Hercegovine, te je ovaj događaj veoma lako dobio status koncerta godine, baš kao što je i najavljivan.
Osim u Sašinim vanvremenskim hitovima, fanovi su uživali i u numerama specijalnih gostiju: Selme Bajrami, Dejana Matića i Adnana Jakupovića.
Takođe, u "Skenderiji" su se te noći našli i štićenici "Centra za slepu i slabovidu decu i omladinu - Sarajevo", sa kojima se pevač družio dan pre koncerta. Dernek je trajao do duboko u noć a Saša je opravdao stihove svoje nove pesme i dokazao da ne nosi bez razloga titulu "kralj meraka".
Autor: Life Content
Pročitajte još
Igor Kojić uživa sa 15 godina mlađom suprugom, ovo sa Severinom nikada nije radio (foto)
Supruga Igora Kojića je mlađa petnaest godina od njega
19/03/2025
Saznajte višeSahranjen suprug Cece Bojković, glumica dostojanstveno ispratila najveću ljubav
Sahrana Slavka Kruljevića je održana danas na Novom groblju
19/03/2025
Saznajte višeMarko Bulat izričit: I kad moju decu pitaju koga tata najviše voli, ona u glas kažu...
Ispovest Marka Bulata o porodici, veri i smrti brata
19/03/2025
Saznajte višeVoditelj Predrag Popović Pop u neverici: Preminuo je?! Sinu sam dao ime po njemu
Predrag Popović Pop u šoku zbog smrti velikog čoveka
19/03/2025
Saznajte višeBrankica Sebastijanović otkrila zašto se povukla iz javnosti
Brankica Sebastijanović ne krije da je odluku donela svesno
19/03/2025
Saznajte višeNeda Ukraden ne miri se sa tim da ga više nema: Otišao je član porodice
Neda Ukraden o Saši Popoviću iskreno progovorila
19/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)