Holivudski glumac Džordž Kluni (51) i njegova devojka Stejsi Kibler (33) navodno su odlučili da stave tačku na svoju romansu nakon godinu i po dana zabavljana. Američki mediji prenose da je par "tiho" raskinuo prošle nedelje, a da razlog leži u tome što su imali drugačija interesovanja.
- Nije najveći problem razlika u godinama, već u karakterima. Stejsi voli da izlazi i da se zabavlja, a Džordž je više za mirne varijante. Jedva da su razgovarali proteklih meseci, jednostavno žele različite stvari - rekao je izvor blizak paru.
Kluni i Kiblerova su se nedavno pojavili zagrljeni i doterani na dodeli Oskara, ali otada nisu viđeni zajedno. Glumac, koji retko priča o svom privatnom životu, nije se oglasio povodom priče o raskidu.
Izvor: VestiOnline
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)