Jedna od najboljih atletičarki sveta Jelena Isinbajeva udala se za ruskog atletičara Nikitu Petinova, sa kojim je u junu dobila kćerku Evu. Jelena i Nikita danas su se venčali Volgogradu, njenom rodnom gradu.
Tridesetdvogodišnja dvostruka olimpijska šampionka u skoku s motkom prošle godine najavila je da će napraviti pauzu u karijeri jer želi da se posveti stvaranju porodice. Tada je nagovestila da bi mogla da se vrati na Olimpijskim igrama u Riju.
Pored dve titule na Olimpijskim igrama, Isinbajeva je i trostruka prvakinja sveta, a svetski rekord obarala je 28 puta. Međunarodna asocijacija atletskih federacija (IAAF) tri puta je proglašavala Isinbajevu za najbolju atletičarku sveta. Njen suprug, dvadesetčetvorogodišnji Petinov, je bacač koplja i do sada nije imao zapaženijih rezultata na međunarodnoj sceni.
Izvor: FoNet
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)