Glumica Elen Pompeo koja je slavu stekla učešćem u seriji "Uvod u anatomiju", izjavila je kako će najverovatnije ostaviti glumu nakon što se snimanje te serije završi.
Elen trenutno učestvuje u snimanju 11 sezone ove serije, a za medije je objasnila kako misli da joj je ovo vrhunac karijere, te ne želi da je rizikuje sa dodatnim projektima.
- Nemam veliku želju da glumim nakon ove serije. Osećam da sam se ispunila u svakom smislu glumeći za nju i ne želim da radim za druge ljude - rekla je Elen.
- Kada je reč o glumi, smatram da više nikome ništa ne moram da dokazujem. "Uvod u anatomiju" se prikazuje u više od 97 zemalja tokom 10 godina, nakon te činjenice nemam šta više da dokazujem - dodala je ona.
Glumica je dodala kako se smatra veoma uspešnom i da nema želju da glumi za Oskara ili neku sličnu nagradu, već za ozbiljne ljude i u tome je uspela.
Izvor: Blic
Foto: JLP
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)