Informativna redakcija Prve TV ponovo je u punom sastavu. Ana Mitić vraća se na male ekrane posle godinu dana porodiljskog odsustva i nestrpljivo čeka da stane pred kamere.
Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu i ljubavi prema poslu, Ana je spremna da se uhvati u koštac sa novim izazovima, a i podrška kolega uvek je dobrodošla posle duže pauze od posla. Zato se iskreno raduje što se vraća u svoje, kako kaže, informativno jato.
- Posao mi je mnogo nedostajao. Ima dana kada vam treba odmor, ali ako volite ono što radite onda ne želite duge pauze. Kada sam rodila prvo dete posle šest meseci sam se vratila na posao. Sada mi je ova pauza od godinu dana bila predugačka. Iako sam uživala u svakom trenutku sa svojom decom, jedva sam čekala da se vratim u redakciju - rekla je lepa voditeljka.
Izvor: Prva.rs
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)