Iako se činilo da će zajedno pred oltar, pukla je tikva između folk pevačice Slavice Ćukteraš i golmana italijanskog Kaljarija Vlade Avramova.
- Vlada i Slavica su se rastali definitivno. On je trenutno u Srbiji i svakodnevno obilazi noćne klubove sa svojim drugovima. Nedavno je viđen u novosadskom klubu "Studio", gde je do ranih jutarnjih sati ispijao koktele i đuskao s devojkama, slikao se, delio autograme... Čini se da je Slavicu preboleo - ispričao je izvor blizak bivšem paru.
Njih dvoje su nakratko prekinuli početkom maja. Avramov je tada s Fejsbuk profila izbrisao sve zajedničke slike. Međutim, samo nekoliko dana posle toga su se i pomirili. To su zajedno potvrdili, opet preko društvenih mreža. Slavica je tada, uz sliku na kojoj njih dvoje ispijaju kafu, napisala da je kod verenika u Kaljariju.
Pevačica je samo kratko rekla da su sada definitivno završili priču.
- Istina je da smo se Vlada i ja razišli kao prijatelji, bez teških reči, i to je sve što ću tim povodom reći. Stavila sam tačku na to. Sada sam se okrenula poslu - kaže ona.
Slavica i Vlada su vezu započeli u avgustu 2013. Zanimljivo je da je ona samo mesec dana pre toga raskinula petogodišnju vezu sa Stefanom Tanaskovićem.
Posle 15 dana strasne romanse, pevačica i golman su se verili i zakazali svadbu, posle čega je pevačica započela život na relaciji Italija - Srbija. Da je sve delovalo ozbiljno, potvrđuje i to da se krstila zbog crkvenog venčanja, koje je bilo planirano za ovo leto.
Inače, Slavica je napravila i još jedan preokret u svom životu. Naime, nakon što je karijeru započela u "Grandu", Slavica je nedavno napustila tu kuću i prešla u "Siti rekords".
Izvor: Blic
Pročitajte još
Koliko zarađuje Miloš Biković? Ruski producent otkrio cifru
Koliko zarađuje Miloš Biković iznenadiće vas kad čujete
25/03/2025
Saznajte višeMarija Mikić za HELLO!: Zbog gubitka tri bebe sam se osećala sama na svetu
Marija Mikić otkriva na koji način je rečenica da je samo srećna mama dobra mama uticala na sve odluke u njenom životu
25/03/2025
Saznajte višeŽivot mora dalje! Ceca Bojković prvi put u javnosti posle velikog gubitka
Svetlana Ceca Bojković prvi put u javnosti posle smrti supruga
25/03/2025
Saznajte višeSlađana Milošević nije imala decu, njima je pripalo njeno bogatstvo
Slađana Milošević preminula je pre godinu dana
25/03/2025
Saznajte višeZorica i Kemiš zakazali svadbu: Torta na tri sprata, bidermajer posebna priča
Zorica i Kemiš zakazali svadbu na njen rođendan
25/03/2025
Saznajte višeBrat Gorana Bregovića ne izlazi u javnost: Razdvojili su ih u detinjstvu, a evo kako živi
Brat Gorana Bregovića, Predrag, odlučio se za mirniji život
24/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)