Holivudska zvezda Leonardo DiKaprio iznajmio je jednu od najvećih jahti na svetu za Svetsko prvenstvo u fudbalu. DiKaprio, sa preko 20 svojih prijatelja, uživa na jahti Topaz, vrednoj 400 miliona funti, za vreme trajanja Mondijala u Brazilu.
Jahta je u vlasništvu Šeika Mansura bin Zajeda Nahjana, zamenika premijera Ujedinjenih Arapskih Emirata, i vlasnika fudbalskog kluba Mančester Siti. Jahta je napravljena specijalno za šeika 2012. godine, i peta je po veličini u svetu.
Popularni glumac je viđen kako nosi šal sa bojama zastave Brazila, gledajuću utakmicu otvaranja prvenstva, između zemlje domaćina i Hrvatske.
Ovo nije prvi put da holivudski zavodnik boravi na jahti Topaz, jer je na njoj u aprilu ove godine zajedno sa svojim kolegama Džejmijem Foksom i Orlandom Blumom organizovao žurku u Njujorku.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)