Cenjeni muzičar Ognjan Radivojević i njegova supruga, nekadašnja novinarka, sada direktorka produkcijske kuće "Dream House" i spisateljica, Biljana Lukić, sa decom su otišli na zasluženi odmor.
Srećni par, sa 14-godišnjom Sofijom i 6-godišnjim Lavom uživa u Nemačkoj, u Evropa Parku, a popularni Ogi podelio je fotografiju sa odmora sa svojim pratiocima na Tviteru.
- Ceo dan uzbrdo - nizbrdo, svima srce i dalje radi... - napisao je ispod fotografije na kojoj su, pored njihove četvoročlane porodice, i njihovi kumići, sa kojima su se odlično provodili.
Budući da ih po povratku u Beograd očekuju brojne poslovne obaveze, jer je Ognjan posvećen stvaranju novih pesama, a Biljana promociji svoje knjige "Maskarada", koja je objavljena početkom meseca i već je izazvala ogromno interesovanje, odlučili su da ove porodične trenutke učine nezaboravnim, a ako je suditi prema fotografiji, to im i polazi za rukom.
Autor: Life Content
Slične Vesti
Pročitajte još
Branislav Tomašević sreću pronašao na selu: Gajim svinje, ovce i kokoške, ovo je pravi život
Život Branislava Tomaševića na selu
30/03/2025
Saznajte višeCeca ima novog dečka i ne želi to da krije? Mogu da kažem da mi je lepo...
Ceca Ražnatović ljubav oseća na svakom koraku
30/03/2025
Saznajte višePreminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
Preminuo osnivač benda "Novi fosili", Marinko Colnago
30/03/2025
Saznajte višeČeda Jovanović u novoj ulozi, snimak sve govori
Čeda Jovanović kuva za svaku pohvalu
30/03/2025
Saznajte višeDepresija zbog gubitka bila je prejaka, Rada Manojlović: Četiri meseca nisam mogla iz kreveta
Rada Manojlović o depresiji sa kojom se borila
30/03/2025
Saznajte višeDanijela Martinović iskreno: Nijedna karta za koncert nije bila prodata, konobari i ja
Karijera Danijele Martinović danas je stabilna
30/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)