Atraktivna pevačica Severina Vučković i Igor Kojić u vezi su duže od četiri meseca i uveliko se pojavljuju zajedno na svim zvaničnim i neformalnim skupovima. Porodice i prijatelji su prihvatili nov par, a Igor je nedavno upoznao Severininog sina Aleksandra. Da se njih dvojica lepo slažu pokazuje i fotografija koju je sportista danas postavio na Instagram na kojoj on i Aleksandar sede na suncu u kupaćim kostimima.
- Porodična atmosfera u vašem domu je osnova vašeg života - napisao je Igor uz fotografiju na kojoj uživa sa malim Aleksandrom na bazenu.
Autor: Hellomagazin.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Đorđe Đoković ne želi više da ćuti, dosta mu je: Pričaju kako živim od Novakovog novca...
Brat Novaka Đokovića, Đorđe, ima privatan biznis
26/03/2025
Saznajte višeNe zna se koja je lepša: Tamara, Anja, Nina, Jelisaveta, glumice sa osmehom pozdravile publiku
Jelisaveta Orašanin sa kolegama sa klase na fotografiji
26/03/2025
Saznajte višeNovakov meč neizvestan, on se priprema na nesvakidašnji način, kakav je ovo trening?
Meč Novaka Đokovića neizvestan
26/03/2025
Saznajte višeDanijela Dimitrovska za HELLO! pozira sa sinom i otkriva da ne brine pre vremena o tinejdžerskom periodu koji mu predstoji, kao i da se trudi da ne bude opsesivna majka
26/03/2025
Saznajte višeUspela je da sakrije trudnoću i porođaj! Omiljena glumica iz Igre sudbine postala mama FOTO
Glumica iz Igre sudbine postala mama
26/03/2025
Saznajte više
Komentari (0)