Glumac Nebojša Glogovac primljen je u Institut za kardiovaskularne bolesti na Dedinju zbog zakrčenja krvnih sudova. Nakon što ga je pregledao tim stručnjaka, on je u sredu pušten na kućno lečenje, piše "Alo!".
Četrdesetšestogodišnji glumac već neko vreme ima zdravstvene probleme, a nakon što su mu urađene sve potrebne analize i specijalistički pregledi utvrđeno je da stanje njegovog kardiovaskularnog sistema nije alarmantno.
Pre otpusta doktori su mu savetovali da vodi računa o ishrani, da ne puši i da što više bude fizički aktivan.
Nebojša nije bio raspoložen da priča o bolesti.
- Sve je dobro. Molim vas, moji problemi su moji problemi, a vaši problemi su vaši. Ja vas ne pitam za vaše, zato nemojte ni vi mene za moje - bilo je sve što je rekao glumac.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)