
Milica (27), supruga Bobija Marjanovića (26) u petom je mesecu trudnoće, a bračni par je pre nekoliko dana saznao da čeka dečaka, piše "Blic".
Nakon što su se početkom jula prošle godine venčali u Meksiku, a potom se u Srbiji jedno drugom zavetovali na vernost u Crkvi Vavedenja Presvete Bogorodice, Bobi i Milica planirali su proširenje porodice. Želja im se ispunila, pa će za četiri meseca dobiti drugog naslednika, a prinovi se najviše raduje njihov trogodišnji sin Vuk.
- Boban i ja smo presrećni što će Vuk dobiti brata - rekla je Milica, a na pitanje da li su posle sina priželjkivali kćerku, odgovorila je:
- Za nijansu smo više želeli dečaka, mada nam je, naravno, zdravlje deteta na prvom mestu. Za dalje nemamo nikakve konkretne planove, videćemo kako ćemo se snaći sa dvojicom i da li ćemo moći da se posvetimo u dovoljnoj meri još jednom detetu. Još smo relativno mladi.
Autor: Life Content
Foto: Life Content
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)