Novosadska folk zvezda Dara Bubamara sve češće se može videti u Beogradu. U srpskoj prestonici, gde je prošle nedelje imala i manji sudar, pevačica boravi zbog renoviranja stana koji je kupila pre nekoliko meseci, kao i zbog snimanja novog albuma.
Pevačica za magazin „Hello!“ najpre govori o udesu koji je imala na trgu Slavija.
- Sa sinom Kostom i mojim kumom krenula sam u Zoološki vrt. Na trgu Slavija automobilom sam udarila u autobus. Ništa nije bilo strašno, srećom nije bilo povređenih. Iako mi je samo branik na automobilu oštećen, pozvala sam policiju. Kosta se nije uplašio, strpljivo je sačekao da se završi uviđaj, da bismo nastavili u Zoo-vrt. Nismo dozvolili da nam ta „epizoda“ uništi popodne, već smo uživali u obilasku životinja - kaže veselo popularna pevačica koja je u poslednje vreme sve češće u Beogradu, te u rodni grad odlazi samo jednom nedeljno, za vikend.
- U srpskoj prestonici boravim sve češće jer imam razloga. Naime, sa saradnicima snimam pesme za novi album. Među njima su Marina Tucaković, Damir Handanović, Dražen Damjanović, Miloš Roganović i Filip Miletić. Svakodnevno sam u studiju kako bih što pre zavšila sa snimanjem pesama. Osim toga, sređujem stan na Dedinju, koji sam pre nekoliko meseci kupila, pa se svakodnevno bavim renoviranjem prostorija i biranjem nameštaja. Budući da stan ima više od sto kvadratnih metara, pred sobom imam veliki posao. Nameštaj sam izabrala u crno-beloj varijanti, kako sam zamislila da izgleda ceo enterijer. Neke od dizajnerskih komada naručila sam iz Italije, reč je o nameštaju brenda „Fendi“ - kaže temperamentna pevačica.
Piše: Nadežda Jokić
Slične Vesti
Pročitajte još
Pevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)