Silvester Stalone lično našao se na udaru Demi Lovato. Fizičkom udaru, naravno, jer ona se ni malo nije uplašila Rokija i ušla je u ring!
Demi Lovato pravi pauzu od muzičke karijere, ali nemojte da mislite da odmara!
Naprotiv, ona radi na sebi punom parom. Tako je u sredu uočena kako, opremljena bokserskim rukavicama, napada zvezdu "Rocky" serijala, glumca Silvestera Stalonea.
Demi i Silvester odlučili su zajedno da vežbaju nekoliko dana u čuvenoj holivudskoj teretani Unbreakable Gym.
Čini nam se da je "Confident" zvezda pokazala zavidno znanje, ako je sudeći prema ovim snimcima koje je ekskluzivno objavio TMZ. Uopšte ne preza od mnogo starijeg, bolje utreniranog i snažnijeg kolege.
Ali kako i sama Demi kaže - Šta ima loše u tome da budeš samouveren?
Silvester Stalone u pat poziciji, nema bežanja dok ti brat peva (video)
Silvester Stalone: Odlučio sam da stvari predam u božije ruke
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)