Da je sve moguće pa i da sa zarađenih 400 miliona funti budete na ivici bankrota pokazuje ovih dana Lindzi Lohan.
Slavna glumica je ostala dužna 80 hiljada funti za rentiranje apartmana u Londonu, a ukoliko ne plati advokati vlasnika 3,5 miliona funti vrednog stana tražiće da se proglasi njeno bankrotstvo.
Lindzi je, prema pisanju Dejli mejla "zaboravila" da plati kiriju za šest meseci.
Ali tu nije kraj filmske zvezde koja je nedavno u Atini otvorila svoj prvi noćni klub i napravila mini skandal.
Njen bivši verenik, sin ruskog tajkuna Igor Tarabasov, optužio je glumicu da mu je ukrala sat u vrednosti od 24 hiljade funti.
Da li je u pitanju zaboravnost, kleptomanija ili je zaista potrošila sve novce, tek Lindzi je u dosadašnjoj karijeri zaradila preko 400 miliona funti.
Pročitajte još
Ovaj nadimak Katarina Žutić ne podnosi, mnogi je tako zovu
Nadimak Katarine Žutić koji ne voli je ovaj
24/04/2025
Saznajte višeBejbi bum: Blizanci spremite se, stiže prinova
Anastasija Ražnatović trudna nije još
24/04/2025
Saznajte višeKnez otkrio gde je nestala njegova ćerka: Ksenija je u čudnoj fazi
Ćerka Nenada Kneževića Kneza pravi pauzu u karijeri
24/04/2025
Saznajte višeMaša i Jakša su porasli i mnogo su slatki: Momčilo Otašević uživa u društvu sina i ćerke
Deca Momčila Otaševića obožavaju da putuju sa tatom
24/04/2025
Saznajte višeMesec dana posle 56. rođendana Jelena Bačić ponovo slavi, san se ostvario
Jelena Bačić Alimpić ima važan povod za slavlje
24/04/2025
Saznajte višeNedostaješ mi, Sale: Marija ne zaboravlja rođendan dragog prijatelja, podelila nikad viđeni snimak
Rođendan Saše Popovića je na današnji dan
24/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)