Britanska kraljica Elizabeta Druga proslaviće 12. maja 90. rođendan, a na spisku imena umetnika koji će zabavljati zvanice nalaze se Kajli Minog, Džes Glin i operska pevačica Ketrin Dženkins.
Proslava kraljičinog rođendana trajaće četiri dana u Vindzorskoj palati, kraljičinoj vikend rezidenciji udaljenoj 40 kilometara od Londona.
Britanske TV zvezde Ant i Dek biće domaćini proslave koja će trajati četiri noći, u maju, na privatniom posedu Vindzorske palate, prenosi BBC.
Na rođendanskoj proslavi će nastupiti i soul pevačica Beverli Najt, glumac Martin Klun i Demijan Luis, zvezda "Vulf Hola".
Proslava će ispričati priču o kraljičinom životu, od njenog rođenja 1926. godine, preko krunisanja 1953. godine i šezdeset godina vladavine.
Goste će zabavljati i pevač Džejms Blant, zvezda "Ratova zvezda" Džon Bojega, glumac Džon Karter i drugi.
Organizovane povorke sa više od 900 konja, uz učešće 1.500 umetnika biće deo kraljičinog slavlja.
Pročitajte još
Ekshumirano telo Siniše Mihajlovića, sada ovde počiva, pored njega sahranjen i ON
Posmrtni ostaci Siniše Mihajlovića prebačeni su na drugo mesto
28/04/2025
Saznajte višeUnuka Jovanke Broz je čuvena voditeljka koju gledamo svaki dan na televiziji
Unuka Jovanke Broz je čuvena voditeljka
28/04/2025
Saznajte višeToni ima novu devojku, a Dragana ne ostaje dužna, sve je stalo u dve reči
Dragana Mirković o Tonijevoj devojci ili ipak nekom drugom?!
28/04/2025
Saznajte višeKoliko je visoka Dragana Kosjerina? Tačna brojka će vas iznenaditi
Koliko je visoka Dragana Kosjerina iznenadiće vas kad saznate
28/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)