
Najpopularnija britanska starleta i majko petoro dece Keti Prajs nedavno je u jednom intervjuu priznala da bi verovatno abortirala da je znala da će roditi dete sa posebnim potrebama.
Najstariji sin Keti Prajs, Harvej, rođen je sa Prader Vili sindromom, retkim genetskim stanjem, koji prouzrokuje nagle promene u raspoloženju, otežano kretanje i povećan apetit. Ali to nije sve. Harvej takođe ima i oblik autizma i ne vidi na oba oka.
- Znam da zvuči strašno, ali da sam tada znala da ću da rodim dete sa posebnim potrebama verovatno bih abortirala. Bila sam veoma mlada i nisam bila spremna za tu vrstu odgovornosti - kaže Keti.
Ipak, dodaje i da je tako razmišljala kao mlađa, ali i da ga sada nikada ne bi menjala. Čak i da je razmišljala o tome i da usvoji još jedno dete sa posebnim potrebama.
- On je neverovatan u svakom smlislu i zaista ga obožavam, nikada ne bih menjala ni za šta. Tačno je da život sa njim nosi brojne izazove i to se ne završava nikada, a često i druga deca pate zbog toga jer ih ponekad zapostavljam. Ipak nosi i zahvalnost koja je nemerljiva! - kaže Kejti koja je Harvera dobila u vezi sa bivšim fudbalerom Mančestera, Dvajtom Jorkom, a koji nikada nije želeo da ga vidi.
Pročitajte još
Tri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)