Film "Swiss Army Man ", u kojem glavne uloge igraju Daniel Redklif i Paul Dano, premijerno je prikazan ovog vikenda u Eccles Theateru u okviru prestižnog Sundance Film Festivala.
Međutim, ostvarenje čiju režiju potpisuju Daniel Kvan i Daniel Šejnert , nije naišlo na dobre reakcije publike.
Zapravo, do kraja devedesetominutnog filma dobar deo gledalaca napustio je salu, prenosi MTV.rs.
Radnja filma prati zbližavanje izgubljenog čoveka (Dano) sa lešom (Radcliffe) za koji će se ispostaviti da je živa osoba, ali je u takvom stanju da može samo da ispušta gasove.
Odgovarajući na pitanja novinara na festivalu, Redklif je rekao da je prilika da igra mrtvaca zvučala toliko zabavno da nije smeo da je propusti.
Još nije poznato da li je publika napustila salu zbog besmislenih scena ispuštanja gasova, čudnog poljupca dvojice glumaca, dugih i neprijatnih razgovora o masturbaciji, izolaciji i smislu života ili je u pitanju nešto sasvim drugo.
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)