Suki Voterhaus se pojavila glamuroznom događaju Image Maker Awards ameriškog izdanja Marie Claire u Los Anđelesu, a svojim odabirom garderobe podsetila je na lepotice iz starog Rima ili Grčke.
Britanska manekenka i bivša devojka Bredlija Kupera, nosila je prelepu haljinu boje kože, umesto da se, kao što bi većina učinila, opredelila za crnu ili belu haljinu ili neku svetlucavu punu šljokica.
Suki je izabrala dugačku haljinu "Rosetta Getty" iz prolećne kolekcije u boji kože, kroja koji je prividno učinio da izgleda kako Suki nosi haljinu na preklop nalik togama i skupocenim haljinama koje su nosile lepotice iz doba antike.
Za to se mahom pobrinuo asimetričan kroj, dugački rukavi i ne sasvim nabrani dekolte, ali i prelepa otmena nijansa haljine koja se stopila sa ombre kosom prelepe Suki.
Pročitajte još
Anastasija Ražnatović u tajnosti stigla u Beograd, razlog je predivan
Anastasija Ražnatović u Beogradu je bila divnim povodom
27/04/2025
Saznajte višeOva uspešna milionerka je nova devojka Tonija Bijelića?
Nova devojka Tonija Bijelića je veoma uspešna
27/04/2025
Saznajte višeMarija Šerifović oduševila: Najveća radost stiže za nedelju dana! FOTO
Nova pesma Marije Šerifović uskoro će ugledati svetlost dana
27/04/2025
Saznajte višeŽelela je da ga sakrije, ali bezuspešno: ON je novi dečko Sanje Vučić FOTO
Novi dečko Sanje Vučić je zgodan
27/04/2025
Saznajte višeAko se vozite ovom linijom gradskog saobraćaja sigurno ćete sresti Danila Mašojevića
Snimak Danila Mašojevića na TikToku
27/04/2025
Saznajte više
Komentari (0)