Holivud trese jedan od najvećih seks-skandala u istoriji. Naime, poznatog producenta Harvija Vajnsina brojne glumice su, među kojima i Gvinet Paltrou, Anđelina Džoli kao i Ešli Džad, optužile za seksualno uznemiravanje.
Iako je Vajnstin sve optužbe negirao, dobio je otkaz i trenutno je pod istragom nadležnih službi u SAD-u i Velikoj Britaniji.
Posledice skandala uticale su i na sudbinu nekih filmova i serija koje se trenutno snimaju, jer brojne televizijske kuće ne žele da se njihovo ime na bilo koji način povezuje s Vajnstinom.
Upravo se to dogodilo i sa spomenutom serijom nepoznatog naziva koju je Amazon otkupio prošloga avgusta od reditelja Dejvida O’Rasela, a producent je trebao da bude upravo sporni Vajnstin.
Serija je zamišljena kao kriminalistički triler, s radnjom smeštenom u 90-e godine prošlog veka. Kao protagonisti odabrani su Robert De Niro i Džulijan Mur i, iako je zvučalo obećavajuće, čini se kako od čitavog projekta ipak neće biti ništa.
- U svetlu nedavnih događanja i zbog poštovanja prema svim žrtvama zajedno smo odlučili kako je najbolje da prekinemo snimanje serije - stoji u službenom saopštenju.
Mur, De Niro i reditelj O’Rasel pristali su na tu odluku, kratko izjavivši kako podržavaju odluku Amazona.
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte više
